Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych

Roczne zeznania podatkowe Chorzów i Śląsk

Zeznania podatkowe firm PIT-36, PIT-36L, PIT-28

100 zł netto

Oferujemy pomoc w realizacji wszelkich zobowiązań podatkowych zgodnie z przyjętą przez Państwa działalność formą rocznego rozliczenia, przygotujemy niezbędną dokumentację i będziemy reprezentować firmę przed organami podatkowymi. Powierzając nam zeznania podatkowe swojej firmy, zyskają Państwo przejrzystą dokumentację, a także spokój i ład w firmie. Zapraszamy również do wizyty osobistej — na Śląsk, gdzie w mieście Chorzów znajdą Państwo nasze biuro stacjonarne.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-37, PIT-28, PIT-38

60 zł brutto

Podobnie jak firmy, każda osoba wykazująca dochód obciążony podatkiem dochodowym zobowiązana jest do złożenia zeznania podatkowego w formie PIT. Nasze biuro rachunkowe oferuje wykonanie takiego rozliczenia dla osób fizycznych, również drogą elektroniczną, bez wychodzenia z domu.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-36 z PIT-ZG

120 zł brutto

Jeśli jesteś rezydentem Polski, a zarobiłeś jakieś pieniądze za granicą, to musisz je wykazać w zeznaniu rocznym PIT-36 z załącznikiem PIT-ZG. Sporządzamy dla Państwa takie właśnie zeznania. Również drogą elektroniczną. Dochody z Niemiec, Norwegii, Francji, USA, UK, Holandii i innych krajów.

Do kiedy należy złożyć zeznanie?

Zeznania podatkowe są Państwo zobowiązani złożyć od 15 lutego do 30 kwietnia. Przepisy te dotyczą zarówno osób fizycznych, jak i działalności gospodarczej. Wyjątkiem są jedynie firmy rozliczające się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego, które są zobowiązane do złożenia rocznego zeznania najpóźniej do 2 marca.

Zeznania podatkowe 2020

Rok 2020 przysporzył wszystkim sporo kłopotów, w związku z czym mamy nieco więcej czasu na złożenie zeznań podatkowych. W tym roku wyjątkowo możemy się rozliczyć do 1 czerwca, o czym oficjalnie poinformowało Ministerstwo Finansów.

Sporządzanie zeznań rocznych Chorzów

  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020
  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020

Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This