Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych

100,00 

netto za osobę

Zeznania podatkowe firm PIT-36, PIT-36L, PIT-28

100 zł netto

Oferujemy pomoc w realizacji wszelkich zobowiązań podatkowych zgodnie z przyjętą przez Państwa działalność formą rocznego rozliczenia, przygotujemy niezbędną dokumentację i będziemy reprezentować firmę przed organami podatkowymi. Powierzając nam zeznania podatkowe swojej firmy, zyskają Państwo przejrzystą dokumentację, a także spokój i ład w firmie. Zapraszamy również do wizyty osobistej — na Śląsk, gdzie w mieście Chorzów znajdą Państwo nasze biuro stacjonarne.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-37, PIT-28, PIT-38

60 zł brutto

Podobnie jak firmy, każda osoba wykazująca dochód obciążony podatkiem dochodowym zobowiązana jest do złożenia zeznania podatkowego w formie PIT. Nasze biuro rachunkowe oferuje wykonanie takiego rozliczenia dla osób fizycznych, również drogą elektroniczną, bez wychodzenia z domu.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-36 z PIT-ZG

120 zł brutto

Jeśli jesteś rezydentem Polski, a zarobiłeś jakieś pieniądze za granicą, to musisz je wykazać w zeznaniu rocznym PIT-36 z załącznikiem PIT-ZG. Sporządzamy dla Państwa takie właśnie zeznania. Również drogą elektroniczną. Dochody z Niemiec, Norwegii, Francji, USA, UK, Holandii i innych krajów.

Do kiedy należy złożyć zeznanie?

Zeznania podatkowe są Państwo zobowiązani złożyć od 15 lutego do 30 kwietnia. Przepisy te dotyczą zarówno osób fizycznych, jak i działalności gospodarczej. Wyjątkiem są jedynie firmy rozliczające się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego, które są zobowiązane do złożenia rocznego zeznania najpóźniej do 2 marca.

Zeznania podatkowe 2020

Rok 2020 przysporzył wszystkim sporo kłopotów, w związku z czym mamy nieco więcej czasu na złożenie zeznań podatkowych. W tym roku wyjątkowo możemy się rozliczyć do 1 czerwca, o czym oficjalnie poinformowało Ministerstwo Finansów.

Opinie naszych klientów

11 komentarzy(e) dla Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych

 1. Honorata Gawolińska (zweryfikowany)

  Polecam Biuro Pani Aliny, bo jest to miejsce, gdzie możesz uzyskać fachową poradę, nie czując się przy tym, jak zło konieczne. Wszystko wytłumaczone w miłej atmosferze.

 2. Hubert Urbaniak (zweryfikowany)

  Co mogę powiedzieć, terminowo, rzetelnie, profesjonalnie i fachowo. Polecam.

 3. Tadeusz Dereń (zweryfikowany)

  Polecam usługi tego biura. Sporządzenie zeznań podatkowych rocznych w przypadku tego biura to czysta przyjemność dla Klienta. Obsługa profesjonalna, na najwyższym poziomie.

 4. Żaneta Litewka (zweryfikowany)

  Chciałabym polecić to biuro rachunkowe za ich fachowość, profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy Klienta.

 5. Marianna Kamionka (zweryfikowany)

  Twoje Biuro Rachunkowe to instytucja z całą pewnością godna polecenia. Jej atuty to przede wszystkim fachowa obsługa, ogromna wiedza, indywidualne, a zarazem kompleksowe podejście.

 6. Tomasz Dymus (zweryfikowany)

  Coroczne rozliczanie PIT jest naprawdę skomplikowaną, utrudniającą życie procedurą. Nie wiem, czy tylko ja mam z tym problem. Jakby jednak nie patrzeć, właśnie to sprawiło, że zacząłem korzystać z usług Twojego biura rachunkowego. Współpraca poszła sprawnie i bardzo przyjemnie.

 7. Ewa Stępień (zweryfikowany)

  Naprawdę cenię sobie profesjonalizm, sympatyczne osoby i dobry, stały kontakt z usługodawcami, z których pomocy korzystam. Nie zawiodłam się, korzystając z usług Twojego biura rachunkowego – jest to gwarancja pomocy na wysokim poziomie i bardzo dobrego kontaktu z Klientem.

 8. Marta Makowska (zweryfikowany)

  Sprawnie, szybko i na czas. Nie trzeba długo czekać na jakiekolwiek rozliczenia. Polecam.

 9. Mirosław Butkiewicz (zweryfikowany)

  Dzięki prowadzeniu całej dokumentacji przez biuro rachunkowe mam spokojna głowę i nie musze martwić się o sprawy papierkowe.

 10. Adam Kaźmierski (zweryfikowany)

  Cenię profesjonalizm i rzetelne podejście do zleconych zadań. Biuro rachunkowe jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.

 11. Karolina Kowalczyk (zweryfikowany)

  Współpracujemy już od ponad roku. Cała dokumentacja mojej firmy prowadzona w sposób rzetelny i dokładny. To samo jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie