Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych

od

60,00 

Zeznania podatkowe firm PIT-36, PIT-36L, PIT-28

100 zł netto

Oferujemy pomoc w realizacji wszelkich zobowiązań podatkowych zgodnie z przyjętą przez Państwa działalność formą rocznego rozliczenia, przygotujemy niezbędną dokumentację i będziemy reprezentować firmę przed organami podatkowymi. Powierzając nam zeznania podatkowe swojej firmy, zyskają Państwo przejrzystą dokumentację, a także spokój i ład w firmie. Zapraszamy również do wizyty osobistej — na Śląsk, gdzie w mieście Chorzów znajdą Państwo nasze biuro stacjonarne.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-37, PIT-28, PIT-38

60 zł brutto

Podobnie jak firmy, każda osoba wykazująca dochód obciążony podatkiem dochodowym zobowiązana jest do złożenia zeznania podatkowego w formie PIT. Nasze biuro rachunkowe oferuje wykonanie takiego rozliczenia dla osób fizycznych, również drogą elektroniczną, bez wychodzenia z domu.

Zeznania podatkowe osób fizycznych PIT-36 z PIT-ZG

120 zł brutto

Jeśli jesteś rezydentem Polski, a zarobiłeś jakieś pieniądze za granicą, to musisz je wykazać w zeznaniu rocznym PIT-36 z załącznikiem PIT-ZG. Sporządzamy dla Państwa takie właśnie zeznania. Również drogą elektroniczną. Dochody z Niemiec, Norwegii, Francji, USA, UK, Holandii i innych krajów.

Do kiedy należy złożyć zeznanie?

Zeznania podatkowe są Państwo zobowiązani złożyć od 15 lutego do 30 kwietnia. Przepisy te dotyczą zarówno osób fizycznych, jak i działalności gospodarczej. Wyjątkiem są jedynie firmy rozliczające się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego, które są zobowiązane do złożenia rocznego zeznania najpóźniej do 2 marca.

Zeznania podatkowe 2020

Rok 2020 przysporzył wszystkim sporo kłopotów, w związku z czym mamy nieco więcej czasu na złożenie zeznań podatkowych. W tym roku wyjątkowo możemy się rozliczyć do 1 czerwca, o czym oficjalnie poinformowało Ministerstwo Finansów.

Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych cennik

6 komentarzy(e) dla Sporządzanie zeznań podatkowych rocznych

 1. Tomasz Dymus (zweryfikowany)

  Coroczne rozliczanie PIT jest naprawdę skomplikowaną, utrudniającą życie procedurą. Nie wiem, czy tylko ja mam z tym problem. Jakby jednak nie patrzeć, właśnie to sprawiło, że zacząłem korzystać z usług Twojego biura rachunkowego. Współpraca poszła sprawnie i bardzo przyjemnie.

 2. Ewa Stępień (zweryfikowany)

  Naprawdę cenię sobie profesjonalizm, sympatyczne osoby i dobry, stały kontakt z usługodawcami, z których pomocy korzystam. Nie zawiodłam się, korzystając z usług Twojego biura rachunkowego – jest to gwarancja pomocy na wysokim poziomie i bardzo dobrego kontaktu z Klientem.

 3. Marta Makowska (zweryfikowany)

  Sprawnie, szybko i na czas. Nie trzeba długo czekać na jakiekolwiek rozliczenia. Polecam.

 4. Mirosław Butkiewicz (zweryfikowany)

  Dzięki prowadzeniu całej dokumentacji przez biuro rachunkowe mam spokojna głowę i nie musze martwić się o sprawy papierkowe.

 5. Adam Kaźmierski (zweryfikowany)

  Cenię profesjonalizm i rzetelne podejście do zleconych zadań. Biuro rachunkowe jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.

 6. Karolina Kowalczyk (zweryfikowany)

  Współpracujemy już od ponad roku. Cała dokumentacja mojej firmy prowadzona w sposób rzetelny i dokładny. To samo jeśli chodzi o zeznania podatkowe. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie