Sporządzanie deklaracji ZUS

30,00 

netto za osobę

Jednym z podstawowych obowiązków przedsiębiorców są odpowiednio sporządzone deklaracje ZUS, składane w momencie otwarcia działalności, w trakcie jej prowadzenia oraz w przypadku zakończenia działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe oferuje przygotowanie dla swoich klientów właściwych deklaracji ZUS. Zapraszamy do siedziby na Śląsk, nasze biuro znajdą Państwo w mieście Chorzów przy ul. Gałeczki 40.

Sporządzamy wszystkie rodzaje deklaracji ZUS

Twoje Biuro Rachunkowe oferuje wykonanie wszystkich rodzajów deklaracji: ZUS ZZA, ZIUA, ZUA, ZCNA, ZWUA oraz pozostałe. Rodzajów jest sporo, dlatego zachęcamy do kontaktu, przedstawimy Państwu wszystkie rodzaje deklaracji ZUS i wyjaśnimy, jak będzie wyglądała współpraca z naszym biurem rachunkowym.

Do kiedy składamy deklaracje? Jakie są terminy?

Deklaracje ZUS mają kilka terminów, których należy pilnować w zależności od rodzaju konkretnej deklaracji. Deklaracje zgłoszeniowe należy złożyć do 7 dni od zatrudnienia nowego pracownika lub wprowadzenia zmian. Pozostałe z deklaracji, należy złożyć do 5, do 10 lub do 15 dnia następnego miesiąca w zależności od rodzaju przedsiębiorstwa.

Deklaracje ZUS 2020

W czerwcu 2020 r. wprowadzono zmiany obowiązujących wzorów dla wybranych deklaracji, nasze biuro posiada wyłącznie aktualne informacje. Zawsze śledzimy przepisy dotyczące finansów i rachunkowości firm. Korzystając z naszej pomocy, Państwa firma zyska doskonale prowadzoną księgowość.

Sporządzanie deklaracji ZUS cennik

7 komentarzy(e) dla Sporządzanie deklaracji ZUS

 1. Matylda Kamińska (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe to firma, która niezależnie od tego, z jaką sprawą do nich przyjdziesz, zawsze znajdzie sposób na jej rozwiązanie. Pracownicy pracują sprawnie, są profesjonalni, rzetelni i zaangażowani w problemy swoich Klientów. Polecam serdecznie, korzystam z ich usług cały czas.

 2. Paweł Olszański (zweryfikowany)

  Wasze usługi są naprawdę profesjonalne, a atmosfera niemal że rodzinna – to jest to, co mnie do Was najbardziej przyciągnęło. I kompletnie nie żałuję. Jesteście najlepszym biurem rachunkowym, z którego usług korzystałem do tej pory.

 3. Dorota Kurowska (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe zapewnia kompleksową pomoc i kontakt z Klientem na najwyższym poziomie. Pracownicy angażują się w każdą rozmowę i w prostych słowach wyjaśniają nawet najbardziej skomplikowane kwestie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Dzięki nim nie boję się już żadnych dokumentów. Dziękuję.

 4. Tomasz Zawadzki (zweryfikowany)

  Wszystko przygotowane na czas. Pełna księgowość prowadzona bardzo rzetelnie. Sprawna i bezproblemowa komunikacja.

 5. Robert Juszczak (zweryfikowany)

  Współpraca przebiega w sposób odpowiedni. Nie mam żadnych zastrzeżeń do biura rachunkowego. Wszystkie dokumenty na czas. Nie muszę się o nic martwić.

 6. Monika Kubiczek (zweryfikowany)

  Najlepsze biuro rachunkowe w okolicy. Firma rzetelna i bardzo profesjonalna.

 7. Jakub Kopeć (zweryfikowany)

  Profesjonalnie i zawsze na czas. Polecam biuro rachunkowe. Rzetelność oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie