Sporządzanie deklaracji ZUS

Deklaracje ZUS Chorzów i Śląśk

30 zł netto za osobę

Jednym z podstawowych obowiązków przedsiębiorców są odpowiednio sporządzone deklaracje ZUS, składane w momencie otwarcia działalności, w trakcie jej prowadzenia oraz w przypadku zakończenia działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe oferuje przygotowanie dla swoich klientów właściwych deklaracji ZUS. Zapraszamy do siedziby na Śląsk, nasze biuro znajdą Państwo w mieście Chorzów przy ul. Gałeczki 40.

Sporządzamy wszystkie rodzaje deklaracji ZUS

Twoje Biuro Rachunkowe oferuje wykonanie wszystkich rodzajów deklaracji: ZUS ZZA, ZIUA, ZUA, ZCNA, ZWUA oraz pozostałe. Rodzajów jest sporo, dlatego zachęcamy do kontaktu, przedstawimy Państwu wszystkie rodzaje deklaracji ZUS i wyjaśnimy, jak będzie wyglądała współpraca z naszym biurem rachunkowym.

Do kiedy składamy deklaracje? Jakie są terminy?

Deklaracje ZUS mają kilka terminów, których należy pilnować w zależności od rodzaju konkretnej deklaracji. Deklaracje zgłoszeniowe należy złożyć do 7 dni od zatrudnienia nowego pracownika lub wprowadzenia zmian. Pozostałe z deklaracji, należy złożyć do 5, do 10 lub do 15 dnia następnego miesiąca w zależności od rodzaju przedsiębiorstwa.

Deklaracje ZUS 2020

W czerwcu 2020 r. wprowadzono zmiany obowiązujących wzorów dla wybranych deklaracji, nasze biuro posiada wyłącznie aktualne informacje. Zawsze śledzimy przepisy dotyczące finansów i rachunkowości firm. Korzystając z naszej pomocy, Państwa firma zyska doskonale prowadzoną księgowość.

Sporządzanie deklaracji ZUS przez biuro rachunkowe w Chorzów.

  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020
  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020

Sporządzanie deklaracji ZUS cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This