Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego Chorzów i Śląsk

od 120 zł netto/miesiąc

Oferujemy prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego wszystkim uprawnionym do tego typu rozliczenia firmom. W wielu przypadkach jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, w związku z czym zapraszamy na konsultacje do miasta Chorzów lub zdalnie drogą telefoniczną oraz mailową. Śląsk jest regionem bogatym gospodarczo, dzięki czemu możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w rozliczaniu ryczałtowym firm z różnych branż.

Ryczałt a KPIR

Obie formy rozliczenia mają swoje zalety, wybór najlepszej dla Państwa firmy jest zatem kwestią bardzo indywidualną. Wiele działalności nie może rozliczać się w formie ryczałtu, ponieważ zabrania ustawa, o czym podatnik nie wie. Może to skutkować koniecznością zwrotu dużej kwoty podatku do Urzędu Skarbowego. Twoje Biuro Rachunkowe z przyjemnością pomoże dokonać analizy działalności firmy i doradzi, która forma rozliczenia będzie najkorzystniejszą.

Przed podjęciem ostateczne decyzji o wyborze formy opodatkowania warto zapoznać się z ustawą o zryczałtowanym podatku dochodowym oraz z jej załącznikiem 2.

Ryczał ewidencjonowany 2020

Podobnie jak w poprzednich latach, w 2020 r. przedsiębiorcy mogą rozliczać się na podstawie ryczałtu według siedmiu obowiązujących stawek: 3%, 5,5%, 8,5%, 17% i 20%. Oczywiście właściciel firmy sam nie decyduje o wysokości rozliczenia, a PKWiU firmy i rodzaj prowadzonej działalności. Nasze biuro rachunkowe doskonale zna zasady rozliczania według ryczałtu, dlatego zapraszamy do współpracy, a zyskają Państwo dobre rozliczenie podatkowe firmy.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów przez biuro rachunkowe w Chorzowie.

  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020
  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020

Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This