Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

160,00 

netto za osobę

Oferujemy prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego wszystkim uprawnionym do tego typu rozliczenia firmom. W wielu przypadkach jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, w związku z czym zapraszamy na konsultacje do miasta Chorzów lub zdalnie drogą telefoniczną oraz mailową. Śląsk jest regionem bogatym gospodarczo, dzięki czemu możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w rozliczaniu ryczałtowym firm z różnych branż.

Ryczałt a KPIR

Obie formy rozliczenia mają swoje zalety, wybór najlepszej dla Państwa firmy jest zatem kwestią bardzo indywidualną. Wiele działalności nie może rozliczać się w formie ryczałtu, ponieważ zabrania ustawa, o czym podatnik nie wie. Może to skutkować koniecznością zwrotu dużej kwoty podatku do Urzędu Skarbowego. Twoje Biuro Rachunkowe z przyjemnością pomoże dokonać analizy działalności firmy i doradzi, która forma rozliczenia będzie najkorzystniejszą.

Przed podjęciem ostateczne decyzji o wyborze formy opodatkowania warto zapoznać się z ustawą o zryczałtowanym podatku dochodowym oraz z jej załącznikiem 2.

Ryczał ewidencjonowany 2020

Podobnie jak w poprzednich latach, w 2020 r. przedsiębiorcy mogą rozliczać się na podstawie ryczałtu według siedmiu obowiązujących stawek: 3%, 5,5%, 8,5%, 17% i 20%. Oczywiście właściciel firmy sam nie decyduje o wysokości rozliczenia, a PKWiU firmy i rodzaj prowadzonej działalności. Nasze biuro rachunkowe doskonale zna zasady rozliczania według ryczałtu, dlatego zapraszamy do współpracy, a zyskają Państwo dobre rozliczenie podatkowe firmy.

Opinie naszych klientów

12 komentarzy(e) dla Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

 1. Gabi Olczak (zweryfikowany)

  Polecam. Pani Alina i jej kadra służą zawsze szybko i profesjonalną pomogą. Gdy pojawia się problem, starają się jak najlepiej potrafią go rozwiązać. Współpraca z takimi osobami to sama przyjemność.

 2. Sławek Odolański (zweryfikowany)

  Polecam współpracę z biurem rachunkowym Pani Aliny. Co mogę powiedzieć wszystkie zlecenia i zadania są wykonywane terminowo, z zachowaniem najwyższej staranności. Jak dla mnie profesjonalizm na najwyższym poziomie.

 3. Grzegorz Dereczko (zweryfikowany)

  W końcu dzięki Twojemu Biuru Podatkowemu wiem, że żyję. Moje sprawy są załatwiane fachowo, terminowo i w miłej atmosferze, a przede wszystkim tylko z niezbędną moją obecnością.

 4. Tadeusz Darowski (zweryfikowany)

  Świetnie prowadzona księgowość. Fachowe podejście, miła atmosfera, terminowość. Polecam.

 5. Jurek Laskowski (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe prowadzi moją księgowość od momentu, w którym zacząłem prowadzić własną działalność gospodarczą. Z całego serca polecam ich każdemu, komu zależy na rzetelnej pomocy i miłej atmosferze.

 6. Sylwia Frymus (zweryfikowany)

  Skorzystałam z waszych usług stosunkowo niedawno, po zerwaniu współpracy z biurem rachunkowym, które nie spełniało moich oczekiwań, ale tutaj znalazłam wszystko, czego szukałam! Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do Klienta i przyjemna atmosfera sprawiły, że zostaję tutaj na dłużej.

 7. Kornelia Wróblewska (zweryfikowany)

  Szczerze polecam Twoje biuro rachunkowe! Korzystam z ich usług od niedawna, jednak urzekła mnie profesjonalna postawa pracowników oraz super podejście do klienta. Z pewnością zostaje z Wami na dłużej.

 8. Mateusz Krupski (zweryfikowany)

  Z całego serca polecam Twoje biuro rachunkowe. Pracownicy są naprawdę sympatyczni, widać, że wiedzą, o czym mówią, czym niewątpliwie mnie uspokoili. Ponadto potrafią wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane punkty w dokumentach, dzięki czemu teraz wszystko jest dla mnie przejrzyste i jasne.

 9. Matylda Plichowska (zweryfikowany)

  Jedyne biuro rachunkowe jakie znam, które zawsze służy pomocą. Dla osób, które nie znają się na przepisach dotyczących prowadzenia firmy to skarb.

 10. Konstanty Szymczak (zweryfikowany)

  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dokumentacja prowadzona w sposób rzetelny.

 11. Zygmunt Łazowski (zweryfikowany)

  Nie tak dawno otworzyłem działalność. Biuro rachunkowe doradziło, że moje usługi mogą być rozliczane na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

 12. Darek Janiak (zweryfikowany)

  Od niedawna jestem przedsiębiorcą. Zależało mi na biurze rachunkowym, które w razie potrzeby wszystko mi wyjaśni. I dobrze trafiłem .

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie