Prowadzenie kart podatkowych

140,00 

netto za osobę

Część przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie karty podatkowej, czyli najprostszej formy opodatkowania firmy, która polega na odprowadzeniu co miesiąc podatku o tej samej wysokości. Zapraszamy do współpracy Chorzów, Śląsk i okolice, z przyjemnością sprawdzimy, czy taka forma rozliczenia jest dla Państwa korzystna, a jeżeli tak, poprowadzimy ją z największą dokładnością.

Karta podatkowa i zwolnienie z opłacania podatku vat

Prowadzenie karty podatkowej przez przedsiębiorców nie wpływa na warunki rozliczania podatku VAT, zatem mogą z niej korzystać zarówno przedsiębiorstwa będące podatnikami VAT, jak i te zwolnione z podatku VAT.

Limity 2020 dla kart podatkowych

Podobnie jak w latach ubiegłych, stawki karty podatkowej dla przedsiębiorców w 2020 r. wzrosną, tym razem aż o 2,1%. Jest to odpowiedź na taki sam wzrost cen podstawowych produktów w roku 2019.

Opinie naszych klientów

19 komentarzy(e) dla Prowadzenie kart podatkowych

 1. Hubert Taszycki (zweryfikowany)

  Terminowość, profesjonalizm i otwartość na Klienta. Polecam z czystym sumieniem.

 2. Mariusz Głuszak (zweryfikowany)

  Polecam, łatwość kontaktu, profesjonalizm, otwartość. Pani Alina – to osoba z ogromną wiedzą, która dąży do rozwiązania każdego problemu.

 3. Dariusz Mańkowski (zweryfikowany)

  Kompleksowe podejście do Klienta. Miły, a zarazem profesjonalny kontakt. Współpraca z Wami to czysta przyjemność.

 4. Witold Franiszkowski (zweryfikowany)

  Pracownicy to mocny punkt tego biura rachunkowego. Ich profesjonalizm i otwarcie na Klienta. Świetna robota. Bardzo dziękuję za pomoc.

 5. Jacek Przybylak (zweryfikowany)

  Co mogę powiedzieć, profesjonalnie, szybko i miło. Świetny kontakt, a usługi na najwyższym poziomie.

 6. Klaudia Jasińska (zweryfikowany)

  Bardzo żałuję, że dopiero niedawno trafiłam na to biuro rachunkowe. Zaangażowanie pracowników, profesjonalizm i ogromna wiedza, to zdecydowanie ich atuty. Pani Alina anioł człowiek, widać, że nastawiona wraz z personelem na rozwiązanie problemu.

 7. Martyna Dudkowska (zweryfikowany)

  Dziękuję za nieocenioną pomoc. Twoje Biuro Rachunkowe jest niemal bezobsługowe. Dostarczasz niezbędne dokumenty, a pracownicy resztę robią za Ciebie. Polecam.

 8. Janusz Dereszyński (zweryfikowany)

  Poprzednie biuro rachunkowe, z którego usług korzystałem, sprawiło, że moich problemów przybyło. Z nadzieją, że to naprawicie, stawiłem się do Was na rozmowę i tego nie żałuję! Wasi pracownicy są naprawdę profesjonalni. Zapewniają sympatyczną atmosferę.

 9. Matylda Dereń (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe jest w stanie zaoferować kompleksowe i profesjonalne podejście do sprawy oraz przyjemną atmosferę. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i polecam z całego serca.

 10. Wiktor Włodawski (zweryfikowany)

  Z całego serca polecam. Nie jestem osobą, której łatwo przychodzi rozumienie wszelkich papierów i rozliczeń, ale dzięki współpracy z Wami przestałem się stresować. Wiem, że niezależnie od sytuacji mogę liczyć na Wasz profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie.

 11. Mateusz Glinka (zweryfikowany)

  Trafiłem tutaj przez zupełny przypadek, ale już teraz wiem, że nie była to moja jedyna wizyta. Szanuję Twoje biuro rachunkowe za profesjonalną, sympatyczną kadrę i bardzo dobry kontakt z Klientem.

 12. Łukasz Walczak (zweryfikowany)

  Stanowczo pragnę polecić Twoje biuro rachunkowe. Pracownicy wykazują się dużą kulturą osobistą oraz szacunkiem. Nie zabrakło również sympatii, dzięki czemu cała wizyta przebiegła bez problemu. Widać, że biuro stawia na dobry kontakt z Klientem oraz rzetelność swoich działań. Zostaję u Was na dłużej!

 13. Filip Szewczyk (zweryfikowany)

  Gorąco polecam Twoje biuro rachunkowe! Pracownicy niezwykle profesjonalni, rzetelni, mili, gotowi do pracy i uśmiechnięci. Od razu widać, że kładą duży nacisk na to by Klient wyszedł zadowolony z usług, które świadczą. Można liczyć na odpowiedzi na każde pytanie, które padnie.

 14. Wiktor Janiak (zweryfikowany)

  Współpraca z biurem rachunkowym to czysta przyjemność. Niezwykle pomocne osoby i przemiła obsługa.

 15. Roman Bis (zweryfikowany)

  Doskonały kontakt z biurem rachunkowym. Dokumenty zawsze na czas. Polecam.

 16. Robert Walczak (zweryfikowany)

  Nie każdy z nas musi znać się na przepisach i dokumentach, jakie należy prowadzić w przypadku założenia firmy. Dlatego istnieją właśnie tak profesjonalne biura rachunkowe.

 17. Jan Krzos (zweryfikowany)

  Zdecydowałem się na najprostszą formę opodatkowania. Biuro rachunkowe prowadzi całą dokumentacją mojej firmy w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny.

 18. Joachim Wojciechowski (zweryfikowany)

  Do tej pory korzystałem z usług dwóch biur rachunkowych, jednak to nie ma sobie równych. Dobry kontakt, wszystkie dokumenty prowadzone z największą starannością. .

 19. Adam Lipiński (zweryfikowany)

  Biuro pierwsza klasa. Szczególnie Pani Alina, która przepisy podatkowe zna jak mało kto. Polecam na 100%.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie