Prowadzenie kart podatkowych

Prowadzenie kart podatkowych Chorzów i Śląsk

120 zł netto/miesiąc

Część przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie karty podatkowej, czyli najprostszej formy opodatkowania firmy, która polega na odprowadzeniu co miesiąc podatku o tej samej wysokości. Zapraszamy do współpracy Chorzów, Śląsk i okolice, z przyjemnością sprawdzimy, czy taka forma rozliczenia jest dla Państwa korzystna, a jeżeli tak, poprowadzimy ją z największą dokładnością.

Karta podatkowa i zwolnienie z opłacania podatku vat

Prowadzenie karty podatkowej przez przedsiębiorców nie wpływa na warunki rozliczania podatku VAT, zatem mogą z niej korzystać zarówno przedsiębiorstwa będące podatnikami VAT, jak i te zwolnione z podatku VAT.

Limity 2020 dla kart podatkowych

Podobnie jak w latach ubiegłych, stawki karty podatkowej dla przedsiębiorców w 2020 r. wzrosną, tym razem aż o 2,1%. Jest to odpowiedź na taki sam wzrost cen podstawowych produktów w roku 2019.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów przez biuro rachunkowe w Chorzowie.

  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020
  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020

Prowadzenie kart podatkowych cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This