Prowadzenie kadr i płac

Prowadzenie kadr i płac Chorzów i Śląsk

od 20 zł netto/miesiąc

Jednym z trudniejszych zadań każdej firmy jest prowadzenie kadr i płac, co ma niebagatelny wpływ na jej prawidłowe funkcjonowanie. Jeżeli dokumentacja związana z HR spędza Państwu sen z powiek, zapraszamy do współpracy. Nasze biuro rachunkowe z przyjemnością poprowadzi dział HR Państwa firmy. Zapraszamy na Śląsk, Twoje Biuro Rachunkowe znajduje się właśnie w Śląskim mieście: Chorzów, natomiast do zdalnej współpracy zapraszamy firmy z całej Polski.

Prowadzenie kadr i płac w firmie. Na czym polega?

Każdy, kto zatrudnia w swojej firmie choć jedną osobę, wie, że wiąże się to z prowadzeniem akt osobowych, w których skład wchodzą umowy, badania okresowe, dokumentacja ZUS, PIP, GUS i wiele więcej. Jeżeli powierzą nam Państwo to zadanie, zatroszczymy się o pracowników Państwa firmy, jak o własnych.

Prowadzenie kadr zdalnie

Twoje Biuro Rachunkowe z przyjemnością zajmie się prowadzeniem kadr i płac Państwa firmy zdalnie, dzięki czemu z Państwa barków zniknie ogrom obowiązków. Podczas prowadzenia dokumentacji pracowniczej, bardzo rzadko potrzebne są oryginały dokumentów, dlatego możemy kontaktować się drogą elektroniczną, a w wyjątkowych sytuacjach korzystać z usług pocztowych lub spotkać z klientem osobiście.

Kadry i płace 2020

W 2020 roku w życie wchodzą zmiany dotyczące prawidłowego prowadzenia dokumentacji pracowniczej firmy. Ogranicz koszty, uporządkuj dokumentację i nie martw się o HR swojej firmy, powierzając to zadanie profesjonalistom z Twoje Biuro Rachunkowe.

Prowadzenie kadr i płac przez biuro rachunkowe w Chorzowie.

  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020
  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020

Prowadzenie kadr i płac cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This