Prowadzenie kadr i płac

50,00 

netto za osobę

Jednym z trudniejszych zadań każdej firmy jest prowadzenie kadr i płac, co ma niebagatelny wpływ na jej prawidłowe funkcjonowanie. Jeżeli dokumentacja związana z HR spędza Państwu sen z powiek, zapraszamy do współpracy. Nasze biuro rachunkowe z przyjemnością poprowadzi dział HR Państwa firmy. Zapraszamy na Śląsk, Twoje Biuro Rachunkowe znajduje się właśnie w Śląskim mieście: Chorzów, natomiast do zdalnej współpracy zapraszamy firmy z całej Polski.

Prowadzenie kadr i płac w firmie. Na czym polega?

Każdy, kto zatrudnia w swojej firmie choć jedną osobę, wie, że wiąże się to z prowadzeniem akt osobowych, w których skład wchodzą umowy, badania okresowe, dokumentacja ZUS, PIP, GUS i wiele więcej. Jeżeli powierzą nam Państwo to zadanie, zatroszczymy się o pracowników Państwa firmy, jak o własnych.

Prowadzenie kadr zdalnie

Twoje Biuro Rachunkowe z przyjemnością zajmie się prowadzeniem kadr i płac Państwa firmy zdalnie, dzięki czemu z Państwa barków zniknie ogrom obowiązków. Podczas prowadzenia dokumentacji pracowniczej, bardzo rzadko potrzebne są oryginały dokumentów, dlatego możemy kontaktować się drogą elektroniczną, a w wyjątkowych sytuacjach korzystać z usług pocztowych lub spotkać z klientem osobiście.

Kadry i płace 2020

W 2020 roku w życie wchodzą zmiany dotyczące prawidłowego prowadzenia dokumentacji pracowniczej firmy. Ogranicz koszty, uporządkuj dokumentację i nie martw się o HR swojej firmy, powierzając to zadanie profesjonalistom z Twoje Biuro Rachunkowe.

Opinie naszych klientów

15 komentarzy(e) dla Prowadzenie kadr i płac

 1. Joanna Sławińska (zweryfikowany)

  Najlepsi Księgowi, jakich miałam do tej pory. Współpracuje z nimi już jakiś czas, zawsze pomocni i rzeczowi. Zawsze uzyskuje kompetentną odpowiedź na moje pytania.

 2. Lucyna Kaliniak (zweryfikowany)

  Dziękuję za wszystko. Prowadzenie kadr i płac w przypadku Twoje Biuro Rachunkowe to pełen profesjonalizm.

 3. Alicja Gawrońska (zweryfikowany)

  Kompleksowe, profesjonalne podejście i ogromne pokłady wyrozumiałości. Dziękuję za wszystko.

 4. Magdalena Kowalska (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez Biuro Pani Aliny. Jakość i cena zdecydowanie idą w tym przypadku w zgranej parze.

 5. Antoni Kamiński (zweryfikowany)

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które Ci pomoże, zapewniam, że możesz wybrać jak ja. Twoje Biuro Rachunkowe bardzo miło mnie zaskoczyło. Pełen profesjonalizm i podejście, z którym nie spotkałam się nigdzie indziej.

 6. Cezary Skonieczny (zweryfikowany)

  Trafiłem do Twojego biura rachunkowego po poleceniu go przez znajomego z pracy i miło się zaskoczyłem. Profesjonalna kadra, sympatyczni pracownicy i bardzo dobry kontakt z Klientem to tylko garstka ich mocnych stron. Serdecznie polecam.

 7. Mirella Witkowska (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe jest godne polecenia. Zwłaszcza jeżeli w biznesie ważny jest dla was dobry kontakt, profesjonalna kadra, rzetelność oraz zaangażowanie. Dzięki współpracy z nimi nie muszę już martwić się dokumentami. Wszystkim się zajmują sami. Polecam.

 8. Ksawery Ziółek (zweryfikowany)

  Przed przyjściem tutaj moje nastawienie było niezbyt pozytywne. Jak to zazwyczaj bywa podczas poszukiwań biura rachunkowego. Na moje szczęście bardzo się pomyliłem. Twoje biuro rachunkowe bardzo miło mnie zaskoczyło, oferując przemiłą atmosferę, pełen profesjonalizm oraz rzetelność i zaangażowanie.

 9. Bogusława Zawadzka (zweryfikowany)

  Profesjonalna obsługa, która dba o komfort Klienta i o to, by każdą sprawę doprowadzić do samego końca. Rzetelni i dokładni pracownicy są bardzo zaangażowani w swoje obowiązki i niezależnie od problemu, zawsze znajdą rozwiązanie. Polecam serdecznie. Nareszcie udało mi się trafić na biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia.

 10. Agata Behnke (zweryfikowany)

  Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro rachunkowe. Posiada ono bardzo dobrą oraz przyjazną kadrę, która od razu pomogła mi ze wszystkimi problemami, z jakimi się u nich pojawiłam. Wszystko zostało mi wytłumaczone, że tak powiem „od deski do deski” i zrozumiale.

 11. Zyta Wójcik (zweryfikowany)

  Z biura rachunkowego korzystam zarówno ja, jak i wielu moich znajomych, którzy prowadzą firmy od dłuższego już czasu. Współpraca przebiega bardzo dobrze.

 12. Angelika Pawlak (zweryfikowany)

  Duża wiedza i bardzo miła współpraca. W razie pytań zawsze służą pomocą.

 13. Renata Piskorz (zweryfikowany)

  Świetnie zorganizowane i rzetelne biuro rachunkowe. Polecam współpracę.

 14. Łukasz Nowak (zweryfikowany)

  Profesjonalna firma, do tego doradzą, gdy zajdzie taka potrzeba. Super obsługa, co wyróżnia biuro rachunkowe na tle innych. Polecam.

 15. Teresa Kozłowska (zweryfikowany)

  Bardzo polecam biuro rachunkowe, profesjonalna i miła obsługa.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie