Podatkowa księga przychodów i rozchodów

160,00 

netto za osobę

Twoje Biuro Rachunkowe oferuje swoim klientom prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, na podstawie dostarczanych do naszego biura informacji. Dopilnujemy, aby dokumentacja KPiR była uzupełniona profesjonalnie, z zachowaniem ładu, umożliwiającego właścicielowi firmy na bezproblemowe wyszukiwanie informacji. Zapraszamy firmy zarejestrowane w całej Polsce do współpracy zdalnej, a w szczególności Śląsk, ponieważ nasze stacjonarne biuro znajdą Państwo właśnie w śląskim mieście Chorzów.

Prowadzenie KPiR – dla kogo?

Księgę Przychodu i Rozchodów mogą prowadzić konkretni przedsiębiorcy. Pierwszą grupą są osoby fizyczne, uzyskujące przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, które ponadto, wybrały podatek liniowy lub zasady ogólne jako formę rozliczenia. Drugą grupą, mogącą rozliczać się w formie KPiR są spółki cywilne i jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie. Wymienione grupy przedsiębiorców mogą prowadzić taką księgę pod warunkiem jednak, że ich przychody nie przekroczyły kwoty 2 000 000 euro.

Księga przychodów i rozchodów 2020

Od 1 stycznia 2020 obowiązują nowe zasady prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. Jeżeli powierzą Państwo to zadanie profesjonalistom z Twoje Biuro Rachunkowe, zadbamy, aby cała dokumentacja podatkowa Państwa firmy była prowadzona bezbłędnie. Takie rozwiązanie sprawi, że będą się Państwo mogli skupić na rozwoju biznesu, zamiast śledzić nowe przepisy prawa podatkowego.

Opinie naszych klientów

18 komentarzy(e) dla Podatkowa księga przychodów i rozchodów

 1. Kornelia Talarek (zweryfikowany)

  Twoje Biuro Rachunkowe – spadliście mi z nieba. Dziękuję za zajęcie się moimi sprawami księgowymi, w tym KPiR. Wasz profesjonalizm, kompleksowe podejście sprawia, że nie zmienię Was na nikogo innego.

 2. Krystian Olczak (zweryfikowany)

  Dzięki Waszej pomocy z KPiR mam zdecydowanie więcej czasu na rzeczy, które pomagają mi rozwijać mój biznes. Ponadto podejście do Klienta na najwyższym poziomie, obsługa miła i profesjonalna. Dziękuję za wszystko.

 3. Jadwiga Frankowska (zweryfikowany)

  Dziękuję Pani Alinie. Dzięki niej wróciła mi wiara w ludzi i w to, że można wykonywać swoje obowiązki z pasją. Możliwość prowadzenia KPiR u Pani to przyjemność dla mnie. Pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście. Polecam.

 4. Konrad Dudek (zweryfikowany)

  Twoje Biuro Rachunkowe było moim odkryciem w ostatnim roku i muszę powiedzieć, że ich profesjonalizm zmył bardzo dobrze niemiłe doświadczenia z poprzednikami. Pani Alina profesjonalistka w swoim fachu. Obsługa KPiR na najwyższym poziomie.

 5. Martyna Jarecka (zweryfikowany)

  Korzystam już od jakiegoś czasu z usług Twoje Biuro Rachunkowe i jak zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowana z poziomu świadczonych usług. Osoby pracujące wraz z Panią Aliną to profesjonaliści. Polecam.

 6. Anna Miksa (zweryfikowany)

  Usługa prowadzenia KPiR bardzo profesjonalna, widać wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania. Polecam.

 7. Krystian Pelc (zweryfikowany)

  Współpracuję z Twoim biurem rachunkowym od dłuższego czasu i jestem pozytywnie zaskoczony. Wasza obsługa jest szybka, sprawna i pełna profesjonalizmu, a atmosfera panująca w firmie sprawia, że współpraca jest jeszcze przyjemniejsza.

 8. Joanna Wojtczak (zweryfikowany)

  Współpracuję z Twoim biurem rachunkowym od dłuższego czasu i kompletnie nie żałuję tej decyzji. Odkąd przejęli opiekę nad dokumentami, wszystko idzie szybko i sprawnie, a profesjonalne podejście kadry sprawiła, że jestem naprawdę spokojna o swoje finanse.

 9. Beata Witecka (zweryfikowany)

  Jestem spokojniejsza, jeśli moimi sprawami rachunkowymi zajmują się profesjonaliści. Poleciła mi ich koleżanka. Decyzja o nawiązaniu współpracy była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu! Wiem, że mogę liczyć pomoc oraz profesjonalne podejście do sprawy. Współpraca z nimi jest naprawdę przyjemna.

 10. Jan Witkowski (zweryfikowany)

  Serdecznie polecam Twoje biuro rachunkowe. Pracownicy rozwiewają wszystkie wątpliwości i pomogą rozwiązać nieścisłości, jeśli tylko takie się pojawiają. Wykazują się wysokim profesjonalizmem i zrozumieniem. Z pewnością nie zamierzam rezygnować z Waszych usług.

 11. Jola Kalinowska (zweryfikowany)

  Twoje biuro rachunkowe to firma, która stawia na profesjonalizm, rzetelność oraz genialny kontakt na linii Konsultant – Klient. Przy tym w trakcie rozmowy z pracownikiem firmy można liczyć na kulturę oraz miłą atmosferę. Bardzo pomocni również w sytuacjach kryzysowych. Dziękuję za wszystko.

 12. Ida Polak (zweryfikowany)

  Jeśli ktoś jeszcze nie jest pewien, do jakiego biura rachunkowego powinien się udać, zdecydowanie polecam przyjść tutaj. Obsługa jest kulturalna, przyjazna i sympatyczna – od razu nawiązują kontakt z klientem, dbają o jego swobodę oraz o to by wszystko było dla niego jasne. Serdecznie polecam.

 13. Kalina Jarząbek (zweryfikowany)

  Korzystam z usług biura rachunkowego odkąd istnieje. Profesjonalnie, dokładnie i zawsze na czas.

 14. Honorata Kołodziej (zweryfikowany)

  Biuro rachunkowe godne polecenia. W szczególności dla osób, które oczekują obsługi księgowej na wysokim poziomie.

 15. Adrianna Lis (zweryfikowany)

  Prowadząc działalność gospodarczą, każdy chce, aby dokumentacja była prowadzona w sposób dokładny. Tak jest w przypadku współpracy z biurem rachunkowym. Polecam.

 16. Danuta Kokoszka (zweryfikowany)

  Biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia. Cała dokumentacja prowadzona bardzo skrupulatnie.

 17. Albert Wika (zweryfikowany)

  Doskonały kontakt z biurem rachunkowym. Dokumenty prowadzone dokładnie i starannie. Polecam.

 18. Klaudia Muszyńska (zweryfikowany)

  Prowadzenie całej dokumentacji mojej firmy na najwyższym poziomie. To samo w przypadku prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Nic dodać nic ująć. Po prostu polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Kontakt

Zadaj pytanie