Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów Chorzów i Śląsk

120 zł netto/miesiąc

Twoje Biuro Rachunkowe oferuje swoim klientom prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, na podstawie dostarczanych do naszego biura informacji. Dopilnujemy, aby dokumentacja KPiR była uzupełniona profesjonalnie, z zachowaniem ładu, umożliwiającego właścicielowi firmy na bezproblemowe wyszukiwanie informacji. Zapraszamy firmy zarejestrowane w całej Polsce do współpracy zdalnej, a w szczególności Śląsk, ponieważ nasze stacjonarne biuro znajdą Państwo właśnie w śląskim mieście Chorzów.

Prowadzenie KPiR – dla kogo?

Księgę Przychodu i Rozchodów mogą prowadzić konkretni przedsiębiorcy. Pierwszą grupą są osoby fizyczne, uzyskujące przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, które ponadto, wybrały podatek liniowy lub zasady ogólne jako formę rozliczenia. Drugą grupą, mogącą rozliczać się w formie KPiR są spółki cywilne i jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie. Wymienione grupy przedsiębiorców mogą prowadzić taką księgę pod warunkiem jednak, że ich przychody nie przekroczyły kwoty 2 000 000 euro.

Księga przychodów i rozchodów 2020

Od 1 stycznia 2020 obowiązują nowe zasady prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. Jeżeli powierzą Państwo to zadanie profesjonalistom z Twoje Biuro Rachunkowe, zadbamy, aby cała dokumentacja podatkowa Państwa firmy była prowadzona bezbłędnie. Takie rozwiązanie sprawi, że będą się Państwo mogli skupić na rozwoju biznesu, zamiast śledzić nowe przepisy prawa podatkowego.

 

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów przez biuro rachunkowe w Chorzowie.

  • 5 star review  Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym biurem rachunkowym. Bardzo mi pomogli w sprawach związanych z ZUSem. Nie muszę się stresować i przejmować prowadzeniem ksiąg podatkowych - na co nie mam głowy. Pozdrawiam 🙂

    thumb DamiQ
    8/11/2020
  • 5 star review  Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Dziękuję za pomoc w sprawach z urzędem skarbowym oraz ZUS-em. Nie muszę się przejmować deklaracjami czy prowadzeniem ksiąg podatkowych. co pozwala mi się skupić na prowadzeniu firmy.

    thumb Piotr Sierant
    7/19/2020

Prowadzenie książki przychodów i rozchodów cennik

Zobacz nasze inne usługi

#
$

Kontakt

Zadaj pytanie

Jak przydatne były informacje na tej stronie?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń ten post jako pierwszy.

Share This